Max Axe

Max Axe 1.4

Pobieranie nie jest już dostępne. Może to być spowodowane przerwą dystrybucji programu, problemami z jego bezpieczeństwem lub z innych powodów.

Możesz pobrać te alternatywy:

Załatw ich toporem!

Walcz z potworami, ratuj księżniczki i świetnie się baw w komicznej grze typu endless runner na Androida.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Uzależniająca
  • Można grać przez dłuższy czas bez żadnych przeszkód
  • Bardzo dobra grafika
  • Świetne poczucie humoru

Wady

  • Sceneria nieco powtarzalna
  • Niezbyt zróżnicowana muzyka

Doskonały
9

Walcz z potworami, ratuj księżniczki i świetnie się baw w komicznej grze typu endless runner na Androida.

Oto historia Maxa

Max jest rudobrodym wojownikiem z toporem, którym młóci aż wióry lecą. W przeciwieństwie do innych gier w rodzaju endless runner, Max nie ucieka przed swoimi wrogami. Zamiast tego, wkracza dumnie do lasu "Loot Forest", ciskając swymi toporami w napataczające się na jego drodze monstra. Celem gry jest zabijanie potworów, ukończenie misji i zebranie punktów doświadczenia dzięki gromadzeniu monet i kryształów. Zadania Maxa są raczej typowe: zabić określoną liczbę potworów, zebrać określoną ilość pieniędzy lub innych przedmiotów. Mimo tego, szybko się tą grą nie znudzisz.

W miarę jak Max zdobywa kolejne poziomy, odblokowywane zostają różne ulepszenia. Są one bardzo istotne, gdyż wpływają na najważniejsze cechy naszego bohatera, takie jak jego zdrowie, obrażenia zadawane przez broń czy jej zasięg. Zbroja wojownika jest dość zabawna: zamiast hełmu Max nosi durszlak, lateksowe rękawiczki służą za rękawice ochronne, a hipsterkie zegarki z kalkulatorem jako bransolety. 

Ważną częścią Max Axe jest gromadzenie dużych ilości złota, kryształów i oczywiście zabijanie potworów, za co otrzymujesz bonusy. Na przykład, zebranie przynajmniej 8 monet podczas jednego rzutu młotem wywołuje deszcz pieniędzy. Kiedy jednak dostaniesz zbyt wiele bonusów na raz, gra robi się nieco chaotyczna ze względu na zalewające ją kryształy i monety oraz teksty typu "RADICAL", wypełniające górną cześć ekranu.

Wielką zaletą Max Axe jest fakt, że aby w nią grać nie musisz dokonywać zakupów wewnątrz aplikacji lub być zmuszonym czekać pomiędzy rundami. Możesz bez przeszkód poświęcić naprawdę dużo czasu grając w tę grę, rozwijając bohatera i przechodząc kolejne misje. 

Rąbanie jest proste

Ustaw swój palec na wojowniku i przesuń nim w kierunku, w którym chcesz cisnąć młot. Broń może latać na kilka sposobów, na przykład krążyć wokół Maxa, lecieć naprzód lub imitować bumerang. Jeśli zechcesz prześledzić tor lotu topora, na ekranie pojawi się cienka, wykropkowana linia, dzięki czemu będzie Ci łatwiej ocenić najlepszy kąt uderzenia oraz niezbędny dystans.

Im więcej wrogów zalewa ekran, tym częściej musisz wykonywać dalekie rzuty toporem, sięgające atakujących na odległość, na zmianę z bliskimi rzutami w rojące się tłumy wrogów. Jedną z najtrudniejszych rzeczy w Max Axe jest pamiętanie, aby rozpocząć rzuty od wskazania na wojownika. Jeżeli będziesz o tym zapominać, na ekranie pojawią się denerwujące powiadomienia wyjaśniające, jak działa sterowanie w grze. 

Zagub się w lesie

Grę charakteryzuje żywa, kolorowa grafika, która prezentuje się szczególnie dobrze na ekranach o wysokiej jakości. Animacje w Max Axe są niezwykle płynne i (co ciekawe) gra wcale nie zwalnia, gdy na ekranie dużo się dzieje. Muzyka natomiast nie jest szczególnie zróżnicowana i stanowi hybrydę 8-bitowych brzmień i tonów z syntezatora. Ale znajdziemy też mnóstwo zabawnych dźwięków, takich jak obrzydliwy chlupot towarzyszący zabijaniu czy grzmiący głos wykrzykujący "RIDONKULOUS", kiedy trafisz na combo.

Gra jest świetna

Max Axe to fantastyczna gra w rodzaju endless runner, pełna inteligentnego humoru. Zdecydowanie warto ją mieć!

Opinie użytkowników o Max Axe